Skip to main content

Kitüntetések

DÍJAK, ELISMERÉSEK

  1. Leányfalu Díszpolgára
  2. Leányfaluért Emlékérem
  3. Leányfalu Nagyközség Pedagógiai Díj
  4. Leányfalu Ifjú Tehetsége
  5. A Leányfalui Móricz Zsigmond Általános Iskola Kiemelkedő Tanulója
  6. A Leányfalui Móricz Zsigmond Általános Iskola Kiemelkedő Sportolója

 DÍSZPOLGÁRAINK:

1999- dr. Szinna Ferencné
          dr. Katona Puszta Sándor
           Tátrai Zoltán

2000 – Zsidei Barnabásné      

2004 -  Kecskés János

2005 – Adorján Istvánné 
           Dr. Havas Imre        
          
2006 – Ott Mayer

2007 - Fábry Sándor                    

2008 - dr. Bodoky Tamás      

2009 - Balla Benjamin   
    
2012 – Móricz Zsigmond

2013 - Kovách Tamás
         Szalay Zoltán

2014 Szász István Tas

2019 Bedő Szilvia

2021 Jékely Endréné

2022  Dörner György
          Pereházy Pál Adorján
 

 

EMLÉKÉRMESEINK:
    
2002    Bedő Szilvia
            Hold Táncszínhzáz – Hágen Zsuzsa
    
2003    Dr. Bodoky Tamásné Krause Annamária
             Hóvirág Nyugdíjas Klub
    
2004    Rovnyai János
    
2005    LFC - Leányfalui Közhasznú Sportegyesület
    
2008    Vadkacsa Leányfalui Gyermek Vízi Flotta Közhasznú Egyesület
    
2009    Mocsai Józsefné
    
2010    Jékely Endréné
           Dr. Havas Imréné
    
2011    Balláné Rák Éva
           Leányfalu Iskolaügyéért Közalapítvány        
    
2012    Poór István
    
2013    Póka Éva
    
2014    Pizágné Horváth Julianna
            Kováts Kristóf
            Bolba Lajos
    
2015    Fehér Andrásné Óvári Edit
2016    Az 1004. számú Szent Anna Cserkészcsapat, Tegzes László és Bibó Borbála
             Pándi László
    
2017    Hámori Angelika
           Pávai Patak Márta
    
2018    Bonifert Zoltánné
            Kelemenné Szelekovszky Beáta Katalin
    
2019    Ingrid Bühler
         
    
2021    Dr. Takács Márta és Dr. Kiss András 
           Horváth Klára
           Király Noémi
           Torjai Birgit és Torjai András
    
2022    Ott Józsefné
           Vöröskő Önkéntes Tűzoltó, Műszaki-mentő és Vízimentő Egyesületet
    
2023    Bellavics házaspár-Szent Anna Karitász képviseletében
    
Leányfalu Nagyközség Pedagógai Díjasaink: 
2021    Debre Márta
            Margit Zoltánné

2022   Csermely Alexandra

2023     Ekker Anikó
 

Leányfalu Ifjú Tehetségei:
2021    Csőke Flóra

2022   Kákonyi Marcell

2023   Rohonyi Barnabás

A DÍJAKKAL, ELISMERÉSEKKEL KAPCSOLATOS RENDELETEK

  1. Leányfalu Nagyközség Önkormányzata Képviselő-testületének 7/2021. (III. 25.) önkormányzati rendelete egyes kitüntető díjak adományozásáról szóló önkormányzati rendeletek módosításáról
    2021.03.25 -
  2. Leányfalu Nagyközség Önkormányzata Képviselő-testületének 7/2020. (III. 26.) önkormányzati rendelete Leányfalu Nagyközség Pedagógiai Díj alapításáról és adományozásának rendjéről
    2021.05.01 -
  3. Leányfalu Nagyközség Önkormányzata Képviselő-testületének 2/2020. (II. 27.) önkormányzati rendelete Leányfalu Ifjú Tehetsége kitüntető cím alapításáról és adományozásának rendjéről
    2021.03.25 -
  4. Leányfalu Nagyközség Önkormányzata Képviselő-testületének 4/2019. (III. 28.) önkormányzati rendelete a Leányfalui Móricz Zsigmond Általános Iskola Kiemelkedő Tanulója és a Leányfalui Móricz Zsigmond Általános Iskola Kiemelkedő Sportolója elismerő címek alapításáról és adományozásának rendjéről
    2019.03.29 -
  5. Leányfalu Nagyközség Önkormányzata Képviselő-testületének 2/2016(I.28..) önkormányzati rendelete a LEÁNYFALUÉRT EMLÉKÉREM adományozásának rendjéről szóló, 5/2008. (III.26.) számú önkormányzati rendelet módosításáról
    2016.01.29 -
  6. Leányfalu Nagyközség Önkormányzata Képviselő-testületének 1/2016(I.28.) önkormányzati rendelete a Leányfalu Díszpolgára kitüntető cím alapításáról és adományozásának rendjéről szóló, 3/2008. (II.7.) önkormányzati rendelet módosításáról
    2016.01.29 -